Mbrëmjen e djeshme të gjithë i patën sytë tek ata, çifti Marina dhe Getoar, por jo të gjithë ishin të lumtur për këtë martesë.

Një dasmë me shumë të ftuar, ku shpërthyen live-t në rrjetet sociale dhe të gjithë ishin kurioz të shijonin nusen dhe dhëndrin. Ajo që ra më shumë në sy, patjetër që ishtë Marina e cila e veshur me fustanin e nusërisë tërhoqi të gjithë vëmendjen.

Advertisement

Por, nga një martesë jo të gjithë janë të lumtur, sidomos kur flasim pwr personazhe publik. A e mbani mend fansin e dashuruar pas Marinës, Uljan Kolgjegjajn?

Taksisti bën tattoo Marina Vjollca
Për të gjithë ju që nuk e kujtoni, Uljani është taksisti i cili bëri tatuazh portretin e nuses sonë simpatike, duke u shpërnadrë në të gjithë rrjetin në vitin 2015. Uljani ka kërkuar dorën e moderatores simpatike edhe publikisht, por nuk e pati fatin e Getoarit.

Tani që Marina u martua, çdo të bëjë vallë Uljani me tatuazhin që ka në krahë?