Ndahet një tjetër çift

Lajmin e ka bërë të ditur modelja ruse me një komunikatë të shkurtër për mediat. “Adam dhe unë kemi vendosur të ndahemi në mënyrë miqësore. Vazhdojmë t’a duam dhe respektojmë njëri-tjetrin. I uroj gjithë të mirat”,- thuhej në komunikatë. Çifti është njohur para dy vitesh në Las Vegas, por historia e tyre nuk funksionoi. Anne V për të larguar shijen e hidhur të ndarjes ka shkuar në plazh me shoqen e saj Irina Shayk, modelen tjetër ruse që është e lidhur me futbollistin Cristiano Ronaldo.

Advertisement