E vogla e familjes Meta sot feston ditëlindjen.

Të gjithë e njohim Erën, shoqëruesen e Presidentit… Ajo sot feston 13 vjetorin dhe mami Monika ka një urim të veçantë për të voglën e saj.
Kryetarja e LSI-së ka bërë një status në Facebook, ku tregon se ardhja e saj në jetë ishtë një gëzim i madh për të gjithë familjen.

Advertisement

Mesazhi i plotë i Kryemadhit:

Je një Erë e re, që erdhi në jetën tonë plot 13 vjet më parë. Era e Era Metës në familjen tonë ishte zhurmë, ishte hare, ishte gëzim ishte buzëqeshje, ishte jetë, prandaj Era të uroj të kesh shëndet, të jesh e lumtur, të mësosh dhe mos ndalo. Ashtu siç ke emrin fryj dhe gëzohu me jetën që të ka dhënë Zoti. Kënaqu, lufto, jeto dhe fal dashuri. Të dua Era ime e vogël!