fbpx

Tag: MONIKA KRYEMADHI

Opozita, gati për protestën e katërt dhe “vendimtare”

Pasditen e kësaj të shtune, në Tiranë do të zhvillohet protesta e katërt e madhe e opozitës së drejtuar nga Lulzim Basha dhe Monika...

“Ti u bëre burrë, por burrëria nuk matet me forcë e...

Ditët e gëzimit nuk kanë të mbaruar për Kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi. Një ditë më parë ajo ka uruar nënën e saj për ditëlindje...

Monika Kryemadhi feston ditëlindjen, fik qirinjtë në një tortë me çizme...

Monika Kryemadhi ka festuar ditëlindjen orët e para të mëngjesit me të rinjtë e LSI-së dhe miq e dashamirës, në një nga lokalet e...

Monika Kryemadhi ka një urim të veçantë për ditëlindjen e Erës...

E vogla e familjes Meta sot feston ditëlindjen. Të gjithë e njohim Erën, shoqëruesen e Presidentit... Ajo sot feston 13 vjetorin dhe mami Monika ka...

Monika Kryemadhi nuk pendohet për çizmen kundër Ramës

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi duket se nuk është penduar për goditjen me çizme në drejtim të kreut të qeverisë Edi Rama me këpucën...

Kuvendi voton kundër arrestimit të Saimir Tahirit

Parlamenti votoi kundër dhënies së lejes që kërkonte Prokuroria për arrestimin e deputetit Saimir Tahiri, por ata pranuan vetëm hetimin, dhënien e garancisë pasurore,...

Lezhë, Kryemadhi: Denoncim në Prokurori për gjetjen e 40 fletëve të...

Deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, informoi sot se do të bëjë një denoncim në Prokurori lidhur me gjetjen e 40 fletëve...

Kryemadhi: Këshillat Bashkiakë të punojnë për zgjidhjen e problemeve të banorëve

Deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim (LSI), Monika Kryemadhi, gjatë një bashkëbisedimi me gra të fshatrave të Farkës, Lundrës dhe Bërzhitës të qarkut Tiranë,...