Momente të lumtura nga dasma e Vesa Lumës dhe Big Bastës të papublikuara më parë

Ditën e djeshme, më 12 shtator, Vesa Luma dhe Big Basta festuan 3-vjetorin e martesës së tyre, një ditë kjo që do të mbahet mend gjatë.

 

View this post on Instagram

 

Let’s make a wish 🙏 Happy anniversary my Love @bigbastaofficial #12september #cheers to FOREVER💓

A post shared by Vesa Luma (@vesaluma) on

 Disa orë më parë këngëtarja ka postuar foto e video nga ceremonia e dikurshme martesore në të cilën shfaqen pamje të papublikuara më parë.

Çifti u martuan më 12 shtator 2015 në një dasmë të organizuar në Kalanë e Lëkurësit, në Sarandë.

Një dron fluturues mban dy kutitë e unazave, varur mbi dy fjongo të kuqe.

Nga ana tjetër, ata kanë bërë të ditur se nuk do të heqin dorë nga muzika, dhe se së shpejti do të sjellin në treg disa projekte të reja.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.