Momente romantike/ Romeo dhe Heidi puthje pasionante në shtrat!

Romeo Veshaj dhe Heidi Baçi janë rikthyer sërish me njëri-tjetrin. Çifi, që i dhanë fund romancës vetëm disa javë pasi u lidhën, duket se kanë sheshuar mosmarrëveshjet mes tyre.

Aktori dhe banorja e BBV kanë kaluar momente intime në krevat teksa shkëmbyen puthje pasionate.

Advertisement

Të dy po qëndronin duke biseduar në krevate e tyre, kur Heidi iu është drejtuar aktorit: “Hajde më puth i çikë”.

“Çfarë do?”, iu e pyeti aktori dhe ajo iu përgjigj: “Një puthje”. Ndërsa Romeo u afrua drejt saj duke shkëmbyer puthje në buzë.