Është padyshim një nga modelet më seksi shqiptare, gjithashtu e përzgjedhur nga këngëtari Jonas Blue si modele kryesore në klipin e tij “Mama” të xhiruar në Shqipëri.

Duket se bukuroshja Oriola Marashi nuk di të ndalet pasi në çdo dalje të saj dhe publikim fotosh në rrjete sociale ajo duket më seksi dhe në formë se kurrë.

Advertisement