Si duket Mamaqit nuk i largohet shpirti nga Rasheli.

Kjo e fundit dikur quhej ‘Vajza seksi e Xing me Ermalin’ ndërsa sot vendin e saj e ka zënë biondja po seksi, Kejvina Kthella. Por pikërisht tani pasi ka kaluar një vit, moderatori është bërë nostalgjik për kohët e vjetra dhe ka publikuar këtë foto në të cilën shfaqet edhe Rashel. ‘1 vit më parë, mesa duket gjërat kanë ndryshuar’, shkruan ai dhe kjo u interpretua nga ndjekësit si një “thumbim” për Rashelin.

Advertisement

Këtë shkrim sigurisht Ermali e ka lidhur mjaft bukur me këngën “Gjërat kanë ndryshuar” nga Elvana Gjata, e cila do të jetë e ftuara e tij speciale këtë të shtunë.