Melinda vjen me projektin e saj të ri muzikor “A po do pak”

Disa ditë më parë ajo hodhi në Instagram disa të dhëna që ndoshta po përgatit një projekt të ri.

Advertisement

Dhe parashikimet ishin të sakta, edhe pse pa shumë publicitet ajo lansoi projektin e saj të ri.

Knëga quhet “A po do pak?” dhe është shoqëruar me videoklip, dhe ju mund ta ndiqni më poshtë.

/Prive.al/