Meksikë | Tërmet 6,3 ballë

alt

Tërmeti ndodhi në orën 22:43 GMT në rreth 44 kilometra thellës, sipas USGS. Epiqendra e tërmetit u lokalizua në 82 kilometra në jugperëndim të qytetit Tapachula (Chiapas) dhe 265 kilometra në perëndim të Guatemalas. Nuk ka informacione për viktima apo dëme materiale.

Advertisement