Ai është një nga rreperat më të paguar, por edhe më të preferuar nga vajzat kur vjen puna për paraqitjen.

Ndodh shumë rrallë që Noizy të postojë foto të njerëzve të tij të dashur dhe sot është një nga ato ditë. Mes jetës së tij aktive artistike, Noizy sot ka gjetur kohë për mbesën e tij të vogël, që mesa duket ka trashëguar një nga tiparet më të dukshme të dajës se saj, buzët!

Ai ka postuar një “Boomerang” duke mbajtur mbesën e tij në krahë:

 

🤗🍭

A post shared by NOIZY (@zinizin) on