Alessandra Ambrosios, i pëlqen të tregojë format e saj mahnitëse dhe kur është në punë si modele.

Të dielën, 36-vjeçarja shfaqi trupin e saj perfekt teksa lahej në pishinë me të bijën e saj, Anja. E veshur me bikini, ylli Brazilian, dukej mjaft seksi.

Ajo prej disa ditësh po kalon pushime të paharrueshme në bregdetin e “Bora Bora”.