Martohet Jona Spahiu, ja si dukej moderatorja dhe disa detaje nga dasma (Foto)

Moderatorja Jona Spahiu dhe partneri i saj, Frenkli Ymeri janë martuar mbrëmjen e djeshme.

Ndërsa është në muajt e fundit të shtatzënisë, ajo shkëlqente teksa vallëzonte me barkun e rrumbullakosur.

Advertisement

 Në rrjete sociale janë publikuar disa imazhe në të cilat shfaqen momente nga dasma e Jonës me Frenklin, fustani i saj magjepsës dhe dekorimi i ambientit ku u zhvillua festa.

Sigurisht pati të ftuar VIP, si Ilda Bejleri, Ylli Limani, Vila Masha, etj, të cilat postuan në Instagram foto nga ceremonia.

Me ❤ @jonipeci_store

A post shared by Digitalb&Supersport Albania (@ildabejleri) on

 Edhe pse e mbajtën të fshehtë datën e dasmës, çifti nuk mund të fshihnin një moment kaq të rëndësishëm në jetën e tyre.