Luizi: Do i them Elvanës të bëj një këngë për Kiarën… (Video)

Mbrëmë Dj AnChloe krijoi një super atmosferë në shtëpinë e Big Brother Vip me rastin e 27-vjetorit të Kiara Titos.

Banorët u mblodhën të gjithë në oborr me rastin e 27-vjetorit të Kiara Titos.

Advertisement

Gjatë momentit që po luheshin këngët e Elvana Gjatës, Luizi po kërcente me Kiarën dhe e pyet nëse ajo dëshiron që të bëj një këngë me Elvanën për të?

Pjesë nga biseda:

Luizi: O Elvanaaa… Do i them Elvanës bëje një këngë pë Kiarën,

Kiara: Bravo.. ehhhhh

Luizi: A bën?

Kiara: Bën…

Luizi: Ta bëj një këngë me Elvanën për Kiarën?