Lori ju frymëzoi të gjithëve me këtë veshje, por e dini çmimin marramendës së saj?

Postimet e bëra në Instagramin e saj, tregojnë që veshjet e Lori Hoxhës jo vetëm që janë plot stil por edhe kushtojnë.

Këtë herë nj nga paraqitjet e saj, edhe pse në dukje shumë i thjeshtë, kap shifrën e 5000 eurove. Xhaketa Balenciaga kushton 1065 euro, çanta Dioraddict 2865 euro,tutat balenciaga 565 euro, çorapet balenciaga 85 euro dhe atletet Adidas, Yeezy Desert Rat.

Advertisement