Aktorja e famshme e viteve ’80 dhe ’90, Brigitte Nielsen, së shpejti pritet të sjellë në jetë fëmijën e saj… të pestë.

Në një postim në Instagram, Nielsen shkruan: “Familja po zmadhohet.”

Advertisement

Aktorja daneze, e shumëpërfolur për martesën e saj me Sylvester Stallonen- n, që prej 2006-ës është e martuar me producentin Mattia Dessi, 15 vite më të ri se ajo. Brigitte është nënë e 4 djemve, nga 3 martesat e mëparshme.

Nielsen është e njohur për rolet e saj në filmat si Red Sonja, Rocky IV, Cobra etj.