Me sa duket Leonardo DiCaprio dhe Tom Hardy vendosën një bast se kush do nominohej për Oskar, e cila, dy vjet më vonë, rezultoi që Hardy të bënte një tatuazh qesharak…

Aq shumë e medonte Hardy se do e fitonte këtë, sa vuri bast se do të bënte çdo tatuazh që do të donte Leo, nëse dilte e kundërta.

Advertisement

Si për ironi të fatit, Leo fitoi Oscar dhe Tom u detyrua të bëjë tatuazh me shkrimin: Leo Knows All, pra Leo i di të gjitha.