Labi i shpreh dashurinë Qendresës në ditën e saj të lindjes dhe përvjetorin e fejesës (Foto)

Bashkëshortja e moderatorit Labinot Gashi sot ka ditëlindjen dhe Labi ka zgjedhur të shkruaj disa rrjeshta në Instagram për të uruar gruan e jetës së tij.

Kjo datë nuk shënon vetëm, ditëlindjen e Qendresës, por edhe përvjetorin e tyre të fejesës.
Krah fotos së shkëputur nga albumi i dasmës së tyre, Labi shkruan: “Kjo date, pasmesnate, m’jep nder kujtimet me te bukura ne jete. Jane nga ato kujtime qe cdo dite shtohen e rriten me dashnin per njeri tjetrin.Qendresa, ditelindja jote nuk eshte me vetem dita jote e preferuar, eshte edhe e imja. Urime per ty, urime per te dy ne edhe ky pervjetor i bukur i fejeses.E paqim njeri tjetrin perjete! T’dua”

Advertisement