Pas një mungese të gjatë në rrjetet sociale për shkak të shtatzënisë së saj, Kylie Jenner, i rikthehet sërish pozave seksi.

Kjo sigurisht ndodhi në ditën e të dashuruarve edhe pse pa praninë e partnerit, Travis Scott.

Advertisement

E veshur me pantallona të shkurtra, bluzë të zezë dhe çizme me taka, Kyliee Jenner u ka uruar fansave të saj për një Shën Valentin të lumtur dhe duket në super formë.

vday ?♥

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on