Pas suksesit nga publikimi i këngës në YouTube, ku numëron mbi 1 milion shikime, tani “Anna” nga Young Zerka do i bëjë të lumtur gjithë përdoruesit e iPhone dhe jo vetëm…

Nga dita e sotme këngën më të re të Zerkës, e cila po dëgjohet gjithandej, siç e ka treguar dhe këngëtari me publikimet e tij në Instagram, mund ta gjeni në iTunes, Spotify, Deezer, etj.

Advertisement

Për të mos humbur kohë, klikoni këtu.

Ndërkohë shijoni edhe njëherë hitin e tij të verës më poshtë: