Kristi habit me deklaratën e tij: Kiara më ka qejf, ka tentuar disa herë të më afrohet!

Kristi ka deklaruar së fundmi se ka vënë re një pëlqim të Kiarës ndaj tij. Ai u shpreh se që në ditët e para moderatorja ka tentuar të afrohet me të dhe theksoi se disa gjëra duhen lënë për t’u shijuar edhe më vonë.

“Sa herë ka tentuar ajo të flasë me mua. Ca gjëra do i lëmë për në fund. Kam merak për Kejvinën. Kiara shkon me rrymën. Edhe ofendim të jetë, ashtu është”,- u shpreh ai.

Advertisement

Më tej, Armaldo i tha se i ka parë shpesh herë bashkë në dhomën e gjumit teksa flasin dhe Kristi po ndërronte bluzën, ndërsa ky i fundit u shpreh se ajo i ngulte sytë si për të treguar se ajo ka pëlqim ndaj tij.