Konfuzion për rikthimin e Rihanna-s në muzikë!

A do të ketë një rikthim të fuqishëm të Rihanna-s në botën e muzikës vitin e ardhshëm apo jo?

Kjo është dilema e madhe që i shqetëson por edhe ka krijuar konfuzion mes qindra miliona fansave të saj.

Advertisement

Në fundjavë qarkulluan lajme se ylli i “R’n’B” po përgatitet t’i rikthehet botës së muzikës vitin e ardhshëm me 2 albume të reja dhe me një turne.

Për këtë po përgatiste një kontratë me vlerë 37 milionë Euro me kompaninë “live nation” që organizon turnetë e figurave të muzikës botërore.

Megjithatë, burimet pranë saj thanë për mediat amerikanë se Rihanna nuk ka planifikuar asgjë. Edhe nëse ka ndërmend – thanë burimet – është herët për detaje të tilla si kontratat.

35-vjeçarja u bë nënë për të dytën herë, në muajin Gusht, kur solli në jetë vajzën e saj dhe ka shumë angazhime të tjera për të planifikuar një rikthim në botën e muzikës, ku mungon prej 7 vitesh.