Klaudia Pepa po shijon suksesin e punës së saj në Itali, duke u kthyer në një nga balerinat më të kërkuara atje.  

E nisi me videon e parë , “K” e cila mori komente mjaft pozitive dhe sot lançon edhe klipin e dytë,  “L”.

Advertisement

Këta të fundit do të pasohen në vazhdim edhe nga  “A,U,D,I,A” duke formuar emrin e saj përmes këtyre projekteve. Ndërkohë shijoni klipin “L”, ku Klaudia shfaqet kaq sensuale.