Kim vihet sërish në qendër të akuzave për Photoshop

Kim Karadashian është vënë shpesh në qendër të kritikave për operacione plastike dhe përdorim të shpeshtë të Photoshop-it në fotot që bën.

Pikërisht për këtë të fundit, ylli i “Keeping Up with the Kardashians”, është akuzuar sërish pas fotos që ka publikuar në Instagram.
Ndjekësit e 37 vjeçares kanë vënë re se dera para të cilës ajo po qëndronte ishte e deformuar afër këmbës së saj.

Advertisement

Akuzat për Photoshop vijnë një javë pasi u përfol se Kim kishte përpunuar një foto të realizuar nga paparacët.