Kim Kardashian ka nisur albumin e ri të fotove provokuese, duke e nxehur atmosferën në këto ditë të ftohta dimri.

Ashtu siç e kemi parë kohët e fundit Kimi K herë pas here ka postuar vërtet foto të nxehta duke treguar edhe pjesët më intime të trupit.

Advertisement

Edhe pse tashmë një mami dhe me një partner në krah si Kanny West, duket se Kim Kardashian i ka marrë masat që të jetë në qendër të vëmendje së publikut, ku edhe së fundmi ka postuar përsëri disa foto “hot” në profilin e saj në Instagram.