Skandali që përfshiu familjen Kardashian ishte tradhtia e partnerit të Khloe Kardashian, kur kjo e fundit pritet të sjellë në jetë vajzën këtë fundjavë.

Burime pranë familjes thonë ylli i reality show-t ishte në gjendje të rënduar dhe u dërgua menjëherë në spital.

Advertisement

Por ajo që pritej me shumë kuriozitet ishte sesi do të reagonte Khloe në gjithë këtë situatë dhe vendimi që do të merrte.

Dhe një vendim e ka marrë… Ajo do ta lejojë të dashurin e saj të hyjë në dhomë vetëm kur vogëlushja të lindë. Edhe pse e shkatërruar nga tradhtia, vendimin e ka marrë duke u bazuar në fëmijën që do të sjellë në jetë.

Duke vënë mëmësinë në plan të parë, çështja me Tristan do të vazhdojë pas lindjes sepse Khloe vështirë se do e harrojë.