Khloe Kardashian fotografohet për herë të parë me vogëlushen True

Që prej ardhjes në jetë të vajzës së saj, daljet e saj në publik kanë qenë të rralla.

Por këtë herë Khloe Kardashian, përveçse është parë pranë Tristan (si dhe ka qenë prezente në një nga ndeshjet e tij të basketbollit), nuk i ka shpëtuar paparacëve në një shëtitje me të bijën me karrocë.

Advertisement

Në formë të mirë pas lindjes dhe mjaft e lumtur, ky është portreti që ka transmetuar Khloe teksa kujdesej për të bijën. Ajo është shfaqur e veshur sportive duke shtyrë karrocën e së bijës, e cila ishte e mbuluar me një mbulesë të bardhë si për për ta ruajtur nga ekspozimi.