Këngëtarja shqiptare takohet me Mel B, ja çka kërkoi prej saj (VIDEO)

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, e famshme në botë, Ava Max është takuar me një personalitet shumë të njohur.

Bëhet fjalë për Mel B – ish pjesëtaren e Spice Girl.

Advertisement

Të dyja u takuan në Londër dhe këtë e dokumentoi vet Ava përmes një videoje të postuar në llogarinë e saj në Instagram.

“Takimi më Mel B ishte diçka e mrekullueshme dje në performancën e Jonathan Rosses. A mund të jem Spice Girl?”, ka shkruar ajo.

Në fund të dyja edhe u fotografuan bashkë.

Më poshtë mund ta shihni videon.