Kendall puthet me vëllain e vogël të Gigi-t dhe Bellas (Foto)

Këtë të hënë u mbajt ceremonia e CFDA ku u ndanë çmime për njerëzit në botën e modës.

Të pranishme në këtë event ishin dhe motrat Kim Kardashian (e cila për çudi mori një çmim), Kourtney Kardashian dhe motra e vogël Kendall Jenner. Pas çdo eventi mbahet dhe një “aftër-party”, e pikërisht aty diçka ndodhi mes modeles dhe një modeli tjetër,

Advertisement

Kendall u fotografua duke puthur vëllain e vogël të Bella dhe Gigi Hadid, Anwar, i cili është vetëm 18 vjeç.
Sipas TMZ, dyshja u pa në Socialista New York. Ndenjën aty për dy orë, u puthën, u përkëdhelën, pinë, etj. Kendall u kthye në hotel në katër të mëngjesit, vetëm.
Më pas Kendall postoi dhe një foto në Instagram Stories. I njihni ato duar? Janë pikërisht ato të Anwar…

Si duken si çift?