Kendall Jenner ka marrë një vendim të nxituar dhe tani është penduar (Foto)

E ftuar në emisionin e Ellen DeGeneres mbrëmjen e djeshme ishte modelja bukuroshe, Kendall Jenner.

Përpos të gjithave ajo zbuloi dhe disa sekrete të vogla, një prej të cilëve ishte historia e tatuazhit të nxituar që ajo kishte bërë para një viti e gjysmë, në korrik të vitit 2016.
Modelja 22 vjeçare, tregoi se në brendësi të buzëz ka një tattoo te vogël me shkrimin “Miaow”, që mesa duket nuk ka qenë e mirëmenduar.
Kendall tha se kur vendosi të bëjë atë tatuazh ishte e dehur dhe nënës së saj, Kris nuk i pëlqeu fare ky veprim i së bijës.
“Miaow ishte gjëja e parë që më erdhi në mendje, kisha mendime të dehura. U ndjeva se ishte një vend i mirë për ta vendosur emrin e të dashurit.”,- tha Kendall Jenner.

Advertisement