Këmbë të vrara, syri i nxirë: Cfarë i ndodhi Luana Vjollcës?

Luana Vjollca publikoi një video në rrjetet sociale, në të cilën shfaqet shumë ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim zakonisht moderatoren.

Orët e zgjatura në punë kanë bërë efektin e tyre, dhe rraskapitjen e përjetuar, ajo e tregoi me syrin që shfaqet disi më i nxirë dhe këmbët e enjtura.Nga sa tregon prezantuesja në Instagram, ajo cfarë shihet pas kamerës është dhe një punë stërmunduese, e cila në televizor nuk duket.
“Thjesht shume e lodhur… shenjat e tregojne qarte stermundimin e ketyre diteve intensive pune e xhirimesh. Por une mezi po pres te ndaj me ju gjithckaaaaaa!!!! #ZemerLuana Ps. Punoni fort per te qene e pavarur, per tja dal vetë, per ti realizuar endrrat tuaja.. per te thene: Ja Dola serish!”, ka shkruar ajo.

Advertisement