U bë kohë tashmë që jemi mësuar me fytyrën e re që shoqërueses së Ermal Mamaqit çdo të shtunë në Tv Klan.
Kejvina Kthella ka publikuar në rrjetet sociale disa foto ku tregon se si do të duket në emisionin e radhës “Xhing me Ermalin”. Këtë herë do jetë i ftuar special Make up artisiti i familjes Kardashian, Mario, i cili ish te pjesëmarrës në eventn ODA të organizuar në vend.
 
Kejvina ka ndarë disa foto ku duket shumë seksi dhe ka shkruar se kjo pamje është realizuar enkas për Marion.
 
 
Advertisement