Keisi pranon se “ka diçka” mes saj dhe Kristit, Olta nis me “marrjen në pyetje”…

Krist Aliaj po kthehet pak nga pak në një personazh shumë të komentuar në “Big Brother Vip.” Herë për lojën e strategjitë me Oltën, e herë për ‘provokime’ me vajzat e tjera të shtëpisë, Kristi ia del të ketë vëmendje.

Gjatë qëndrimit të Kejvinës në “Big Brother Vip”, Kristi ishte shumë i komentuar për marrëdhënien e modelen dhe flirtimet e herëpashershme me të. Mirëpo së fundmi emri i Kristit po lakohet me atë të Keisit. Kjo e fundit nuk ka shumë kohë që i është bashkuar shtëpisë.

Advertisement

Që në fillim “është nuhatur” gjithçka nga Maestro dhe Olta, dhe kjo e fundit ka nisur tashmë të ‘investigojë’ Keisin. Së fundmi ajo e ka pyetur Keisin për Kristin dhe përgjigja e saj nuk ishte negative. Përkundrazi Keisi u shpreh se “diçka ka.”

Gjatë qëndrimit të tij në “Big Brother Vip”, Kristi ka treguar se është në lidhje prej 6 muajsh, me një vajzë e cila nuk është shqiptare, por nuk ka zbuluar më shumë për identitetin e saj. Por kush kërkon gjen thonë. ‘Iconstyle’ ka zbuluar të dashurën e djalit të Robert Aliajt. Ajo quhet Zaza dhe duhet pranuar se është shumë simpatike.

Nuk ndihet nëse Zaza ka marrë përkthyese për të mësuar e kuptuar se ç’po thuhet brenda Big-ut, e sidomos nëse i ka marrë për keq provokimet e fillimit të Kejvinës dhe tani të Keisit.