Muajt e fundit Katy Perry ka qenë shumë e impenjuar me regjistrimin e albumit të saj të pestë. Fansat e këngëtares kanë filluar të festojnë sepse sipas një burimi të besueshëm më 18 janar do të nisin dhe xhirimet e videos së re muzikore. Sipas zërave regjistrimet do të zgjasin të paktën tre ditë dhe me shumë mundësi do të bëhen në Los Angeles.

Me siguri që do të publikohet edhe ndonjë foto nga sheshxhirimi ndaj le të presim. 🙂