Kate Upton më seksi se kurrë, pozon me të brendshme

Kate Upton është padyshim një nga vajzat më të bukura të modelingut në botë.

Një bionde, me sy bojqelli dhe me forma mbresëlënëse… ajo është e kompletuar në pamjen e jashtme.

Advertisement

Së fundmi Upton ka mahnitur edhe njëherë fansat e saj me fotot që ka realizuar për markën italiane të të brendshmeve “Yamanay”. Në një seri fotosh të shkrepura nga Giampaolo Sgura, Kate Upton duket një mrekulli, teksa ekspozon asetet e saj.