Kanye West prezantoi këngën e re në ndarjen e çmimeve të faqes pornografike “Pornhub”

Kanye West në bashkëpunim me Lil Pump, prezantoi fillimisht në ceremoninë e ndarjes së çmimeve të faqes pornografike “Pornhub”, Këngën e titulluar “I Love It”, ku reperi ishte regjisori.

Kanye kishte krijuar një ambiet vërtet erotik, ndërsa pjesë e performancave ishte edhe këngëtarja dhe balerina Teyana Taylor. Gjithashtu nuk munguan dhe shapkat për të cilat foli gjithë bota, por këtë herë në versionin XXL.

Reperi ishte edhe drejtori artistik i ceremonisë inaguruese të ndarjes së çmimeve “Pornhub Awards”. Kjo nuk ka pse të na çudisë aspak pasi ai e ka thënë edhe më parë se është ndjekës i kësaj faqeje. Këtë e rikonfirmoi publikisht para Jimmy Kimmel, ku u shpreh se pavarësisht se ishte baba i dy vajzave, asgjë nuk e ndalonte të shihte porno.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.