Justin sjell suksesin e radhës…

Justin Timberlake publikoi albumin e tij të ri Man Of The Woods të enjten, ndërkohë që klipi i këngës me të njëjtin titull u publikua mbrëmjen e djeshme.

Advertisement

Në video, Justin është në një ekspeditë në pyll e pas eksplorimeve, ai ndalon në një tavernë dhe aty në kërcim i bashkohet bashkëshortja e tij, Jessica Biel.

“Man of the Woods” është në fakt një letër dashurie për Jessica-n dhe “Young Man” i dedikohet djalit të çiftit.