E ku ka dashuri më të madhe se kjo? Jonida Vokshi nuk para flet për jetën e saj private, por këtë herë e tha hapur…

Moderatorja dhe aktorja 31-vjeçare ka treguar përmes një postimi në Instagram dashurinë e saj të madhe ndaj…Pegit. Krahas fotos shkruan: “Ne duhemi dhe kjo punë ka marrë fund”, -përfundon ajo.

Advertisement

Këtë e kuptojnë shumë mirë të gjithë ata që kanë kafshë shtëpiake.