Jonida Shehu rikthehet në Top Channel

Që pas largimitnga “Top Channel” tetorin e kaluar, modertoren Jonida Shehu e kemi parë të shfaqet rrallë në ekranet tona.

Herën e fundit që e kemi parë në rolin e prezantueses ka qenë në “Festivalin e RTSH”-së dhe spektaklin “Miss Shqipëria”.

Sipas Dritare.net, moderatorja do të rikthehet në televizion, por kësaj here me një tjetër program, të cilin preferon ta mbajë suprizë edhe për pak më tepër. Kësaj radhe ajo nuk do të jetë vetëm moderatore, por autore dhe producente.

Le të presim çfarë do sjellë moderatorja këtë shtator.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.