Jeni gati? Dafina po përgatit një surprizë për fansat e saj shqiptarë (Foto)

U bë kohë që Dafina po i mungon skenës dhe muzikës shqiptare, por mesa duket pritjes po i vjen fundi.

Nëpërmjet një postimi në InstaStory, Dafina ka njoftuar se po përgatit diçka shumë speciale për fansat e saj shqiptarë.

Advertisement

“Duke përgatitur diçka speciale për fansat shqiptarë”,- shkruan këngëtarja.