Pas fejesës dhe celebrimit, Adelina Tahiri ka bërë hapin e radhës…

Tahiri ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku e shohim shtëpinë e saj luksoze, edhe pse kishte publikuar vetëm pamjen e një dhome. Si duket është në punime e sipër.

Advertisement

Këngëtarja 25-vjeçare dhe biznesmeni maqedonas po jetojnë në Vjenë.