Ishte në fakt vetë bukuroshja shqiptare, e cila  ka surprizuar ndjekësit e saj në rrjetet sociale dhe jo vetëm…

Nëpërmjet një postimi në instagram Bebe Reha ka bërë të ditur se së shpejti mund të realizojë një bashkëpunim me yllin latin të muzikës, Camila Cabellon.

Advertisement

“Po planifikojmë diçka” është shprehur Bebe Rexha, por nuk ka dhënë detaje të tjera për sa i përket asaj çfarë janë duke përgatitur sëbashku të dyja këngëtaret.

Cabello është një nga këngëtaret latine e cila ka arritur sukses të madh në skenën  ndërkombëtare të muzikës, ku hiti i saj “Havana” u mirëprit nga fansat e muzikës në të gjithë botën, madje ka qenë dhe në krye të klasifikimeve të Billboard Hot 200.

Padyshim që ky do të jetë një bashkëpunim shumë i suksesshëm dhe mezi po presim…

Up to something… ???

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on