Ish e dashura e Neymar ngatërron frenën me gazin, shkatërron Lamborghinin dhe e hedh në pishinë

Modelja e njohur serbe, Soraja Vucelic vijon të mahnitë në rrjetet sociale, me fotot shumë ‘të nxehta’ që poston në mënyrë të vazhdueshme. Bukuroshja nga Beogradi vlerësohet për format e saj tejet seksi, ndërsa është një nga më të preferuarat për reklamimin e të brendshmeve. Soraja u bë e famshme edhe për një histori dashurie me futbollistin brazilian Neymar, romancë që zgjati disa muaj. Por së fundmi modeles i ka ndodhur një aksident të cilin e ka treguar vetë ajo në një video të publikuar në llogarinë e saj në Instagram. Modelja ka ngatërruar frenën me gazin dhe ka përfunduar në pishinë dhe arsyeja ishin takat e larta të saj. 32 vjeçarja ka qenë duke pushuar në qytetin turistik jug-lindor të Kanës në Rivierën Franceze kur ka përfunduar në pishinë. ’Kur taka të ngec në frena dhe përfundon në pishinë’ ka shkruajtur krahas videos modelja.

65843261_403263130535843_2306946853532753310_n

Advertisement

/Syri.net/