INNA surprizon fansat e saj me videon zyrtare të “Flashbacks”

Videoja u xhirua së fundmi në Dubai, në “Palazzo Versace” dhe gjithashtu në Manasia Estate në Rumani: INNA, shumë seksi me një pamje glam, këndon për një dashuri të humbur që e përndjek dhe e bën atë të ndihet jo e plotësuar.

Kënga arriti më shumë se 100 000 transmetime në Spotify dhe në Rusi aktualisht është në vendin e #25 në Shazam. Videoja e “Flashbacks” mban firmën e regjisorit Bogdan Păun.  Albumi “Heartbreaker” përfshin 10 këngë të shkruara dhe prodhuara gjatë sesionit të Dance Queen’s House. Artistja u izolua në një shtëpi për 3 javë me producentët dhe kompozitorët më të mirë Marco & Seba, Alex Cotoi, David Ciente dhe Minelli dhe punoi me ta për albumin që u publikua në kanalin e INNA në YouTube.  Lista e këngëve përfshin “Maza Jaja”, “Heartbreaker”, “One arsye”, “Flashbacks”, “You and I”, “Beautiful Gënjeshtra”, “Gucci Balenciaga”, “Sunset Darka” dhe “Thicky”.

Advertisement

Me mbi 3.7 miliardë shikime në YouTube, kantautorja rumune INNA ka ringjallur sferën e muzikës house. Muzika e saj përfshin bashkëpunime me artistë të kalibrit Flo-Rida, Pitbull, J Balvin, Yandel dhe Juan Magán. Ajo është artistja e parë europiane që arriti 1 miliard shikime në YouTube.