Po ju, e kishit parë ndonjëherë?!

Moderatorja e njohur sportive na ka suprizuar së fundmi me pamjen e saj.
Ilda Bejleri, një nga femrat shqiptare të vlerësuarat si më sensuale është shfaqur pa grim.

Advertisement

Ilda teksa ishte duke u relaksuar nuk ka nguruar të tregojë për fansat e saj fytyrën e saj ‘ujë dhe sapun’.

Gjithmonë jemi mësuar ta shohim bukuroshen shqiptare të kuruar deri në detajin më të fundit dhe këtë herë me pamjene saj natyrale Ilda nuk ka zhgënjyer.

Moderatorja është përfolur kohët e fundit për një lidhje dashurie me deputetin e ri demokratin, Klevis Balliu.

Çifti nuk kanë konfirmuar këtë fakt, por përgjigjet e tyre kanë lënë të kuptojnë se mes tyre ka një romancë.