‘Ik se i lodhe njerëzit’/ Meritoni flet me Heidin, Romeo Veshaj e ofendon: Ik o gomar…

Teksa qëndrojnë në dhomën e gjumit, Meritoni ka debatuar me Heidin.

I pranishëm ishte dhe Romeo, ku nga reagimi i tij kuptohet që nuk i pëlqeu fakti që Meritoni po debatonte me ish-partneren e tij.

Advertisement

E teksa Meritoni është thirrur në dhomë të rrëfimit, gjatë momentit që po fliste me Heidin, i është kthyer Romeo: ‘Ik se lodhe njerëzit, të morën në dhomën e rrëfimit. Ik o burr, ik o gomar. Ti je mushkë as gomar nuk je.’