I veçantë si gjithmonë, Dren Abazi vjen me “Deja Vu” (Video)

Këngëtari kosovar Dren Abazi ka publikuar këngën e tij më të re, të titulluar “Déjà Vu”.

Tekstin dhe muzikën e këngës e ka bërë vetë këngëtari, Ndërsa kënga është regjistruar në “Red Room Records”.

Advertisement

Si gjithmonë Dreni është ndryshe dhe i veçantë në krijimet e tij.