I gjeni dot cilët janë këngëtarët në foto?

Katër dashuritë e Albërie Hadërgjonaj në një foto të vetme, vite më parë.

Janë rritur bashkë dhe sot tre prej tyre vazhdojnë të ndajnë të njëjtin profesion dhe pasion: muzikën. Ka qenë  Albëria ajo që ka publikuar këtë foto të rrallë të dy vajzave të saj Anxhelina dhe Agnesa me kushërinjtë Beatrix dhe Alban Ramosaj.

Advertisement

Sa fëmijë të lezetshëm!

Kujtojmë gjithashtu se dhe Argjentina Ramosaj është mbesa e këngëtares.