Halle Berry bashkohet me Instagram-in

Ylli më i fundit Hollywood-ian që i bashkohet rrjetit social Instagram është aktorja Halle Berry.
Ajo ka zgjedhur të nisë postimet e saj me një foto ku shfaqet me kurriz, topless dhe me flokë të gjatë.
Ky, me sa duket, është edhe look-u i saj më i ri, pasi jemi mësuar ta shohim me flokë të shkurtër.