fbpx

Tag: HALLE BERRY

Këto janë filmat që pritet të thyejnë rekorde në 2019

Viti i kaluar ishte shumë i suksesshëm për botën e filmit. Kishte shumë filma që thyen rekorde në fitime dhe shikueshmëri. Ky vit pritet të...

Kingsman: The Golden Circle

Pasi zyrat e tyre qendrore janë shkatërruar dhe bota po mbahet peng, udhëtimi i tyre i shpie ata në zbulimin e një organizate aleate...

Halle Berry bashkohet me Instagram-in

Ylli më i fundit Hollywood-ian që i bashkohet rrjetit social Instagram është aktorja Halle Berry. Ajo ka zgjedhur të nisë postimet e saj me një...

Halle Berry sërish single

Halle Berry dhe Olivier Martinez i kanë dhënë zyrtarisht fund martesës së tyre dy vjeçare. Lajmi bëhet i ditur nga amerikania TMZ, sipas të cilës,...

Pas shtatzanisë, martesë…

Para pak ditësh Halle Berry dhe Olivier Martinez mbërritën në Paris, së bashku me vajzën Nahla për të kurorëzuar lidhjen e tyre në martesë....

Femra më e bukur në botë

Në moshën 40 vjeçare Gwyneth Paltrow duket se po jeton një jetë perfekte. Është e gjatë, ka trupin e një modeleje sa gjysma e...

Ç’orienton Jay Lenon-n

Një dekolte kaq të hapur Halle Berry ndoshta nuk e kish mbajtur kurrë. Aktorja që po promovon filmin e ri “The call” kish zgjedhur...